Tyrkysová pohovka Windsor & Co Sofas Neso, 235 cm

Windsor & Co Sofas je francouzská značka, která představuje pohovky té nejvyšší kvality. Každý kousek od těchto návrhářů je... více informací »
Tyrkysová pohovka Windsor & Co Sofas Neso
Windsor & Co Sofas je francouzská značka, která představuje pohovky té nejvyšší kvality. Každý kousek od těchto návrhářů je...

Windsor & Co Sofas je francouzská značka, která představuje pohovky té nejvyšší kvality. Každý kousek od těchto návrhářů je protkán stylem a jedinečností.

Kolekce Neso obsahuje luxusní pohovky v klasickém designu, které se stanou stylovou součástí vašeho obývacího pokoje snad v jakémkoliv stylu. Potah pohovek je z kvalitní pevné a na dotek příjemné látky, takže vás každého usazení jemně pohladí po těle i duši.

Tato hustě tkaná látka má vlastnostmi, které zabraňují absorpci rozlitých tekutin. Je také velmi odolná proti oděru, což výrazně snižuje riziko poškození. Materiál je totiž pokryt speciální ochrannou vrstvou, která účinně blokuje vnikání nečistot. To umožní odstranit skvrny bez použití čisticích prostředků. Tím pádem se z kousků od Windsor & Co Sofas stávají poklady, které vám budou dělat radost mnoho let.

Oblíbený a akční produkt Tyrkysová pohovka Windsor & Co Sofas Neso, 235 cm od známého dodavatele Windsor & Co Sofas snadno naleznete právě teď v nabídce opravdu výhodně. Nyní za akční cenu 70 990 Kč.