jj-bydleni

Věšák na kabáty Kare Design Cosmopolitan

Tento velmi oblíbený výrobek Věšák na kabáty Kare Design Cosmopolitan od populární značky Kare Design jednoduše můžete pořídit u nás teď ve slevě! Teď v akci 13 590 Kč. EAN: 4025621792673
Věšák na kabáty Kare Design Cosmopolitan
Ověřit dostupnost »
Značka: Kare Design
13 590
Popis produktu

I tak funkční doplněk, jakým věšák bezesporu je, se může pyšnit designem, který vám vezme dech. Co může, musí! Vždyť bydlení má být hrou a domov má být místem, na které se nebudete moci vynadívat. Tenhle stylový kousek je tím pravým pro ty, kteří vědí, že být odvážný se při zařizování interiéru vyplatí.

O ZNAČCE

Za vznikem německé značky Kare Design stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o inovativní a sofistikované kousky s nekonformní tváří, které by rozbily všednost běžných domácností. A právě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě.

Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design jsou nejen plná fantazie a originality, ale především nehynoucí a každodenní inspirace, která přetváří interiér v místo se skutečným srdcem a duší.