Zelené krmítko pro ptactvo Plastia Domek

Pojďme vrátit přírodu zpět do lidské blízkosti!  Krmítko Domek se může stát ozdobou vaší zahrady nebo balkonu a zároveň... více informací »
Zelené krmítko pro ptactvo Plastia Domek
Značka: Plastia
429 Kč
Ověřit dostupnost »
Pojďme vrátit přírodu zpět do lidské blízkosti!  Krmítko Domek se může stát ozdobou vaší zahrady nebo balkonu a zároveň...

Pojďme vrátit přírodu zpět do lidské blízkosti!  Krmítko Domek se může stát ozdobou vaší zahrady nebo balkonu a zároveň poskytnout útočiště  pro ptactvo v období dlouhých zimních měsíců.  Krmítko má příjemné barevné provedení a hravý design.

Firma Plastia, tradiční český výrobce, zúročila své dlouholeté zkušenosti a přinesla výrobek, který podporuje principy udržitelnosti a život v souladu s přírodou.

Krmítko je určené pro venkovní ptáky, lze jej zavěsit nebo připevnit na zábradlí nebo tyč. Jeho objem je 0,8 l. Údržba i doplňování krmení jsou velmi snadné. Krmítko doporučuje Česká ornitologická společnost.

Průběh krmení v praxi si můžete prohlédnout zde:

Levný produkt Zelené krmítko pro ptactvo Plastia Domek od odblíbeného výrobce Plastia jednoduše můžete sehnat právě nyní opravdu levně. Akční cena 429 Kč.