Zelený samozavlažovací truhlík Plastia Mareta, délka 60 cm

Vzhůru do zahradničení! Pro malé i velké zahradníky tu je tento sympatický fešák od české značky Plastia. Ať už váš balkón... více informací »
Zelený samozavlažovací truhlík Plastia Mareta
Značka: Plastia
469 Kč
Ověřit dostupnost »
Vzhůru do zahradničení! Pro malé i velké zahradníky tu je tento sympatický fešák od české značky Plastia. Ať už váš balkón...

Vzhůru do zahradničení! Pro malé i velké zahradníky tu je tento sympatický fešák od české značky Plastia. Ať už váš balkón či parapety zdobí letničky dle aktuální sezóny, nebo si nedovedete rok představit bez oblíbených bylinek či zeleniny, pak není nad truhlík.

Proč zrovna samozavlažovací truhlík? Takový kousek je ideální pro všechny, co na své zelené přátele občas zapomenou. Rostlinky si samy vezmou jen tolik vody, kolik zrovna potřebují dle aktuální sezóny a na vás je jen ji občas doplnit, aby nikdy neměly nouzi.

Truhlík Mareta je vybaven hladinoměrem pro měření hladiny vody, nalévací otvor, zásobník na vodu, knoty a sponu. Disponuje objemem 11 l pro substrát a 2,6 l pro vodu.

Poznámka: K produktu lze dokoupit náhradní knoty, sponu nebo hák k připevnění na zábradlí.

Akční kus Zelený samozavlažovací truhlík Plastia Mareta, délka 60 cm s osvědčenou značkou Plastia snadno můžete pořídit tady a teď právě ve výprodejové akci. Nyní pořídíte jen za 469 Kč.