Žlutý oválný kameninový talíř Kähler Design Ursula, 33 x 22 cm

Mezi talíři z kolekce Ursula od dánské značky Kähler Design najdete tu vysněnou tečku, která vašemu domovu chyběla k... více informací »
Žlutý oválný kameninový talíř Kähler Design Ursula
Mezi talíři z kolekce Ursula od dánské značky Kähler Design najdete tu vysněnou tečku, která vašemu domovu chyběla k...

Mezi talíři z kolekce Ursula od dánské značky Kähler Design najdete tu vysněnou tečku, která vašemu domovu chyběla k dokonalosti.

Minimalisticky laděný design s prostými liniemi a jemnými tóny vás okouzlí. Jejich velkým plusem je variabilita, a tak tyto talíře nejsou předurčeny k jednomu konkrétnímu stylu interiéru. Vy se proto nemusíte trápit otázkami, zda se budou hodit do kuchyně zařízené ve vašem stylu. Budou ♥

O značce:
Je to už více než 175 let, kdy v jednom dánském městě zvaném Næstved vznikla v malé hrnčířské dílně první vázička. To byl počátek designové značky Kähler Design, která od té chvíle drží krok s dobou a tvoří doplňky a dekorace, které se hodí do nejedné domácnosti.

Již v roce 1889 tato značka svou keramikou zapůsobila na světové výstavě v Paříži. V jejich kolekcích si můžete všimnout spojení historie a moderního puncu. Důležitou součástí historie této značky jsou také malíři, kteří produktům dávají osobitou tvář.

Unikátní a žádaný výrobek Žlutý oválný kameninový talíř Kähler Design Ursula, 33 x 22 cm s osvědčenou značkou Kähler Design můžete najít právě zde se slevou! Nyní za akční cenu 999 Kč.